Rok 2020 – czy na pewno był taki zły?

Rok 2020 – czy na pewno był taki zły?

Rok 2020 był wyjątkowy z różnych względów. Wydarzyło się dużo pozytwnych, jaki i negatywnych rzeczy. My mimo wszystko staraliśmy się działać i wykonywać to co kochamy najbardziej – uczyć i rozwijać pasję do sztuki fryzjerskiej wśród innych.

Mieliśmy to szczęście, że z zachowaniem wszystkich zaleceń sanitarno-epidemiologicznych, mogliśmy robić to dalej. Jesteśmy za to bardzo wdzięczni.

Co w takim razie wydarzyło się w 2020 w HairVersity?

Po pierwsze do naszego zespołu dołączyła dwójka niezwykłych instruktorów – Monika Zdanowska oraz Maciej Szymkowiak Mikey Barberos. Którzy nie tylko wprowadzili nową energię do Akademii, ale przede wszystkim swoim ogromnym doświadczeniem, charyzmą i profesjonalizmem podbili serca naszych uczestników. 

Po drugie do naszej oferty udało się dołączyć dwa zupełnie nowe szkolenia, które jak się okazało, były strzałem w dziesiątkę!

I na koniec to co najważniejsze – nasi kursanci, którzy spędzili ponad 224 godziny, ćwicząc cięcia, koloryzacje czy upięcia. Zdobywali wiedzę, zadawali pytania, rozwijali swoje umiejętności, a wszystko po to, aby być jeszcze lepszym i móc spełniać marzenia o pięknych włosach swoich klientów!

Mamy nadzieję, że kolejny rok będzie z jednej strony znacznie bardziej przewidywalny, ale z drugiej równie mocno motywujący do działania, jak ten. U nas pomysłów na niego zdecydowanie nie brakuje, co najlepiej widać po “Kalendarzu szkoleń” i nowych propozycjach jakie nas Was czekają. 

Trzymajcie się ciepło i mamy nadzieję, że do zobaczenia w 2021 😀

Zespół HairVersity