Instruktorzy Marki

Instruktorka marki SENS.US, szkoleniowiec w Akademii Hairversity. Posiada 25 lat doświadczenia zawodowego. 115 ukończonych szkoleń i zdobytych certyfikatów w najbardziej prestiżowych polskich i zagranicznych akademiach fryzjerskich. Konsekwentna w rozwoju zawodowym i osobistym, dąży do innej jakości usług fryzjerskich, gdzie na kobietę patrzy się holistycznie nie tylko przez pryzmat jej włosów. Ma jasno określony cel, determinację w działaniu oraz niesamowitą pasję do fryzjerstwa i do pracy z kobietami.

Posiada 22-letnie doświadczenie zawodowe i tytuł mistrzowski. Z Akademią związana od 4 lat. Fryzjerstwo to nie tylko jej zawód, ale przede wszystkim wielka pasja. Tworzenie indywidualnych koloryzacji to jej konik. Oprócz prowadzenia salonu, Ania współpracuje z polskimi i zagranicznymi mediami oraz ma na swoim koncie liczne stylizacje fryzur do filmów, klipów, sesji fotograficznych i pokazów fryzjerskich. Uwielbia pracę jako szkoleniowiec, ponieważ daje jej to motywację i inspirację do bycia lepszym fryzjerem.

Maksym Kokhanov "Dobryy_barber" ukończył Kijowski Uniwersytet Kultury i Sztuki z tytułem magistra projektowania na kierunku „projektowanie fryzur”. W zawodzie Barbera pracuje od 10 lat. Od 6 lat w roli instruktora prowadzi szkolenia,  m.in. w Wyższej Szkole Barberingu w Warszawie. Spod jego skrzydeł wyszło już blisko 1000 kursantów w różnych krajach.
Mistrz Ukrainy w roku 2019 jako „Best barber”.
Jego motto brzmi tak: „To nie sposób, w jaki strzyżesz. To sposób, w jaki myślisz”. Najważniejsze jest uporzadkowanie swojej wiedzy i procesów technologicznych dla omijania przypadkowych efektów w pracy. Nie posiada ulubionej techniki ponieważ jest zdania że „im masz szerszy asortyment technik, tym lepiej jesteś w stanie dobrać i dopasować fryzurę do zapotrzebowania klienta, kształtów jego czaszki i twarzy”.

Gosia jest fryzjerką z kilkunastoletnim stażem. Sama ciągle podnosi swoje kwalifikacje, uczestnicząc w licznych pokazach i szkoleniach w kraju i za granicą. Od wielu lat stara się zaszczepić we fryzjerach pasję do zawodu. Dla niej każdy kontakt z klientką jest szansą na stworzenie czegoś wyjątkowego i niepowtarzalnego. Uwielbia zabawę kolorem i niestandardowe cięcia. Znana jest z perfekcyjnych strzyżeń i fantazyjnych, kreatywnych upięć. W swojej pracy szuka produktów, które poza spektakularnym efektem odżywiają i dbają o włosy. Instruktor Akademii Hairversity.

Maciej Szymkowiak popularny "MIKEY" to barber z wieloletnim doświadczeniem, które zdobył pracując w Anglii i Irlandii. W latach 2007 - 2016 pracował w najlepszych Barbershopach na Wyspach. Od 2016 prowadzi swój salon Fryzjernia Portowa w Gdyni. Z powodzeniem od lat wprowadza ludzi w magiczny świat barberingu. Mimo ogromnego doświadczenia Mikey stara się cały czas podnosić swoje umiejętności i być na bieżąco. Dlatego sam również bierze udział w licznych szkoleniach oraz zaprasza do siebie barberów z całej Europy.

Sylwia to niezwykle utalentowana fryzjerka, stylistka i kolorystka, która z zawodem związana jest od ponad 8 lat. Jej pasją jest pielęgnacja włosów i szeroko rozumiana koloryzacja, dzięki której potrafi uzyskać nawet najbardziej wymagające i kreatywne odcienie. Oprócz ogromnego wyczucia, praktyki i artyzmu, posiada także rozbudowaną wiedzę na temat składów produktów oraz procesów chemicznych zachodzących we włosach i wpływających na ich strukturę.Jak sama wspomina — Instruktorem została, aby dzielić się swoją pasją i wiedzą z innymi, ale także, żeby doświadczać, inspirować oraz szukać nowych
rozwiązań.

Adrian Sołtys — Sailor Cut Barber z dużym doświadczeniem i dwustuprocentowym zaangażowaniem. Kulturę barberingu i szacunek do tego zawodu ma w sercu, a historię fryzjerstwa w małym palcu. Zdobywał doświadczenie, ucząc się od najlepszych barberów w Polsce i za granicą. Swoją przygodę zaczynał pod okiem mistrza z London School of Barbering, następnie razem z grupą przyjaciół współtworzył kultowe już miejsce na mapie Polski, czyli „Ferajna Barber Shop” oraz współpracował z Mikeyem z gdyńskiego barbershopu: „Old School Barbershop" . Obecnie stoi za sterami pracowni PROJEKT MORZE w Poznaniu, które prowadzi z grupą zaangażowanych, pełnych pasji i determinacji osób. W swoich pracach łączy klasyczne męskie fryzjerstwo z nowoczesnym spojrzeniem, poszukując przy tym odpowiedniego balansu, smaku, możliwości form i figur. Kilka lat doświadczenia, nauki i ciężkiej pracy pozwoliły mu dojść do momentu, w którym sam stał się edukatorem przekazującym wiedzę. Jak sam mówi o swoich szkoleniach, „Pozwalają one otworzyć głowę na różne możliwości i techniki. Nie tylko fejdziki i tona pomady się liczy.”