Instruktorzy Marki

Instruktorka marki SENS.US, szkoleniowiec w Akademii Hairversity. Posiada 25 lat doświadczenia zawodowego. 115 ukończonych szkoleń i zdobytych certyfikatów w najbardziej prestiżowych polskich i zagranicznych akademiach fryzjerskich. Konsekwentna w rozwoju zawodowym i osobistym, dąży do innej jakości usług fryzjerskich, gdzie na kobietę patrzy się holistycznie nie tylko przez pryzmat jej włosów. Ma jasno określony cel, determinację w działaniu oraz niesamowitą pasję do fryzjerstwa i do pracy z kobietami.

Posiada 22-letnie doświadczenie zawodowe i tytuł mistrzowski. Z Akademią związana od 4 lat. Fryzjerstwo to nie tylko jej zawód, ale przede wszystkim wielka pasja. Tworzenie indywidualnych koloryzacji to jej konik. Oprócz prowadzenia salonu, Ania współpracuje z polskimi i zagranicznymi mediami oraz ma na swoim koncie liczne stylizacje fryzur do filmów, klipów, sesji fotograficznych i pokazów fryzjerskich. Uwielbia pracę jako szkoleniowiec, ponieważ daje jej to motywację i inspirację do bycia lepszym fryzjerem.

Gosia jest fryzjerką z kilkunastoletnim stażem. Sama ciągle podnosi swoje kwalifikacje, uczestnicząc w licznych pokazach i szkoleniach w kraju i za granicą. Od wielu lat stara się zaszczepić we fryzjerach pasję do zawodu. Dla niej każdy kontakt z klientką jest szansą na stworzenie czegoś wyjątkowego i niepowtarzalnego. Uwielbia zabawę kolorem i niestandardowe cięcia. Znana jest z perfekcyjnych strzyżeń i fantazyjnych, kreatywnych upięć. W swojej pracy szuka produktów, które poza spektakularnym efektem odżywiają i dbają o włosy. Instruktor Akademii Hairversity.

Popularny "MIKEY" to fryzjer i barber z wieloletnim doświadczeniem, które zdobył pracując w Anglii i Irlandii. W latach 2007 - 2016 pracował w najlepszych Barbershopach na Wyspach. Od 2016 prowadzi swój salon Old School BarberShop & Tattoo Ink w Gdyni. Z powodzeniem od lat wprowadza ludzi w magiczny świat barberingu. Mimo ogromnego doświadczenia Mikey stara się cały czas podnosić swoje umiejętności i być na bieżąco. Dlatego sam również bierze udział w licznych szkoleniach oraz zaprasza do siebie Barberów z całej Europy.

Sylwia to niezwykle utalentowana fryzjerka, stylistka i kolorystka, która z zawodem związana jest od ponad 8 lat. Jej pasją jest pielęgnacja włosów i szeroko rozumiana koloryzacja, dzięki której potrafi uzyskać nawet najbardziej wymagające i kreatywne odcienie. Oprócz ogromnego wyczucia, praktyki i artyzmu, posiada także rozbudowaną wiedzę na temat składów produktów oraz procesów chemicznych zachodzących we włosach i wpływających na ich strukturę.Jak sama wspomina — Instruktorem została, aby dzielić się swoją pasją i wiedzą z innymi, ale także, żeby doświadczać, inspirować oraz szukać nowych
rozwiązań.