O NAS

https://hairversity.pl/wp-content/uploads/2020/09/cropped-Hairversity_Logo-e1601457249480-1.png

Akademia HairVersity to propozycja dla tych, którzy stawiają pierwsze kroki w świecie stylizacji fryzur, a także dla doświadczonych już fryzjerów. Prowadzimy autoryzowane szkolenia, począwszy od stopnia podstawowego, aż po kursy specjalistyczne, zaawansowane, zawierające pakiet szkoleń biznesowych. Nowoczesne systemy kształcenia oraz profesjonalne zaplecze techniczne są gwarantem podniesienia kwalifikacji na wysokim poziomie.

Warsztaty odbywają się w nowoczesnej akademii, a stanowiska pracy są wyposażone w szeroką gamę środków do koloryzacji, pielęgnacji i stylizacji włosów włoskiej marki SENS.US. Nasi instruktorzy to praktycy zawodu, z wieloletnim doświadczeniem. Wiedzą doskonale jak przekazać swoją pasję do zawodu innym.

Nasz program szkoleniowy obejmuje nie tylko rozwój umiejętności technicznych fryzjerów, ale jest także ukierunkowany na doskonalenie umiejętności zarządzania biznesem, jakim jest salon fryzjerski. Dzięki szkoleniu biznesowemu możliwe jest odkrycie przydatnej wiedzy w zawodzie fryzjerskim, jak i menadżerskim. Dużą wartością szkoleń jest ich praktyczny charakter. Uczestnicy wymieniają się swoimi doświadczeniami i najlepszymi praktykami, które usprawniłyby działanie salonu.

Zakładamy, że o sukcesie zawodu stylisty fryzur decyduje nie sama technika czy warsztat pracy, ale przede wszystkim pomysłowość, kreatywność i chęć podnoszenia swoich kwalifikacji.

Zapraszamy do HairVersity – odkryj nową jakość fryzjerstwa