Dzieje się!

Dzieje się!
Czas pandemii pokazał nam jak kreatywni potrafimy być w sytuacji, kiedy standardowe metody działania zawodzą. Lock down, reżim sanitarny i pozostałe obostrzenia związane z rozprzestrzeniającym się wirusem SARS-CoV-2, sprawiły, że zamiast czekać na zniesienie sankcji, postanowiliśmy wziąć sprawy w swoje ręce.
I tak, pierwszym tego efektem, są  stworzone wspólnie z naszymi instruktorami filmiki szkoleniowe, które już bardzo niedługo będziecie mogli zobaczyć na naszymi Facebooku i YouTubie! Mamy nadzieje, że przedstawione przez nas zagadnienia Was zainteresują 😉
Drugą zmianą jaką możecie zauważyć jest zupełnie nowy kalendarz szkoleń, dostępny na stronie www.hairversity.pl. Znajdziecie w nim dużo nowości, w tym m.in.: Pszeniczne blondy, naturalne fale i loki, czy perfekcyjnie damskie cięcie brzytwą.Wprowadzimy Was także w świat sztuki, architektury oraz metamorfoz, a męskie fryzjerstwo i barbering wspólnie odkryjemy na 3 różnych poziomach zaawansowania.
Wspaniałą wiadomością, która dodatkowo dodała nam skrzydeł, jest to że, polski rząd wydał już oficjalne rozporządzenie na temat szkoleń. Według niego możemy działać normalnie, jedynie z zachowaniem środków sanitarno-epidemiologicznych. Zatem nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić Was do naszej Akademii oraz na  Instagrama, Facebooka, a także YouTuba!!!